Utrudnienia w ruchu na drodze Jaworzyna – Piotrowice

Remont Jaworzyna Śląska

W dniach od 21 do 22 maja 2020 r. (czwartek, piątek) na odcinku od Piotrowic Świdnickich do drogi powiatowej nr 3396 (łącznik autostradowy) zostanie wprowadzona zastępcza organizacja ruchu. Na remontowanym odcinku będzie układana nawierzchnia bitumiczna.

W dniu 23 maja 2020 (sobota) firma realizująca inwestuję, będzie prowadzić ostatnie pracy przy przedszkolu w Jaworzynie Śląskiej. Ruch na tym odcinku ulicy Westerplatte będzie wstrzymany w godzinach od 8.00 do 17.00.

Po zakończeniu prac, droga z Jaworzyny Śląskiej przez Piotrowice Świdnickie, do łącznika autostradowego, ma być w pełni przejezdna.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej, fot. Wikipedia

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.