w

Tragedia na przejeździe w Piotrowicach Świdnickich

Wypadek przejazd Piotrowice Świdnickie

Do tragicznego wypadku doszło dziś w godzinach porannych, na przejeździe kolejowym w miejscowości Piotrowice Świdnickie. Pod nadjeżdżający pociąg, przy włączonej sygnalizacji oznaczającej zbliżający się skład, wjechał rowerzysta. Według relacji świadków rowerzysta wjechał na przejazd, omijając oczekujące samochody i całkowicie nie zważając na sygnały ostrzegawcze. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W związku z powyższym na odcinku Żarów – Jaworzyna Śląska wstrzymano ruch pociągów. Uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza. Pociągi doznają opóźnień. Bieżące informacje na temat rozkładu jazdy pociągów można uzyskać na stronach internetowych przewoźników pasażerskich.

źródło: OSP Jaworzyna Śląska, Koleje Dolnośląskie S.A.

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Jaworzyna Śląska interwencja LPR

Interwencja służb ratowniczych przy ul. Pocztowej

X Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych

Gminne jasełka i kolędowanie, zagrała WOŚP