w

Tragedia na przejeździe w Piotrowicach Świdnickich

Wypadek przejazd Piotrowice Świdnickie

Do tragicznego wypadku doszło dziś w godzinach porannych, na przejeździe kolejowym w miejscowości Piotrowice Świdnickie. Pod nadjeżdżający pociąg, przy włączonej sygnalizacji oznaczającej zbliżający się skład, wjechał rowerzysta. Według relacji świadków rowerzysta wjechał na przejazd, omijając oczekujące samochody i całkowicie nie zważając na sygnały ostrzegawcze. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W związku z powyższym na odcinku Żarów – Jaworzyna Śląska wstrzymano ruch pociągów. Uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza. Pociągi doznają opóźnień. Bieżące informacje na temat rozkładu jazdy pociągów można uzyskać na stronach internetowych przewoźników pasażerskich.

źródło: OSP Jaworzyna Śląska, Koleje Dolnośląskie S.A.

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Jaworzyna Śląska interwencja LPR

Interwencja służb ratowniczych przy ul. Pocztowej

X Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych

Gminne jasełka i kolędowanie, zagrała WOŚP