w

Zmiana na stanowisku zastępcy burmistrza

Justyna Chrebela Zastępca Burmistrza Jaworzyny Śląskiej
Justyna Chrebela Zastępca Burmistrza Jaworzyny Śląskiej

Justyna Chrebela, dotychczasowa kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego, została nowym zastępcą burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Zastąpiła na stanowisku Marka Zawiszę. 

Pożegnanie byłego zastępcy nastąpiło na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej. Dalszą karierę Marek Zawisza będzie kontynuował na stanowisku prezesa Świdnickiego Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.Bardzo dziękuję Markowi Zawiszy za 10 lat współpracy i zaangażowania w sprawy mieszkańców oraz rozwoju gminy Jaworzyna Śląska. Życzę sukcesów na nowej drodze zawodowej, a Justynie Chrebela – efektywnej pracy na rzecz naszej gminy oraz doskonałej współpracy – mówi burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Justyna Chrebela jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończyła studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (EMBA), Systemy Informacji Geograficznej oraz New Public Menagement. Przez 10 lat pracowała w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, 8 lat w Departamencie Rozwoju Gospodarczego w Referacie Programów Strategicznych i Funduszy Zewnętrznych oraz 2 lata w Wydziale Promocji. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na stanowiskach eksperta w projekcie „Modelowa rewitalizacja miast” realizowanym przez Instytut Rozwoju Miast oraz wykładowcy i członka komisji egzaminacyjnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Studiach Podyplomowych na kierunku „Rewitalizacja miast – organizacja i finansowanie”. Z Urzędem Miejskim w Jaworzynie Śląskiej związana jest od ponad 4 lat, przez ostatnie 3 lata kierowała Referatem Rozwoju i Promocji. 

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

grand prix mtb solidarności jaworzyna śląska

Siedemnaście lat ścigania pod szyldem Solidarności

Wyścig kolarski Nowice

VII wyścig kolarski „Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika”