w

Konkursy plastyczne na Boże Narodzenie

konkurs bożonarodzeniowy

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w tradycyjnych Bożonarodzeniowych konkursach plastycznych.

Co roku świąteczny konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością, więc organizatorzy mają nadzieję, że tak będzie i tym razem. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, forma konkursu jest oczywiście zmieniona. SOKiBP chce przybliżyć tradycje bożonarodzeniowe poprzez plastyczne zobrazowanie świątecznych symboli, zostaną przeprowadzone w formie cyfrowej. Tym razem uczestnikom proponowane są dwa tematy prac konkursowych: bożonarodzeniowa kartka okolicznościowa przedstawiającą szopkę czyli miejsce narodzin Jezusa Chrystusa i scenkę rodzajową z udziałem Świętej Rodziny oraz, idąc z duchem czasu, eko-ozdoba choinkowa wykonaną z naturalnych, biodegradowalnych materiałów.

SOKiBP zachęca do zapoznania się z Regulaminem konkursu i zapowiada kolejne konkursy o tematyce świątecznej. Jaworzyński ośrodek kultury zaprasza do śledzenia strony internetowej. Pomimo tego, że w tym roku nie będzie możliwa organizacja wspólnych imprez i chociażby wspólnego kolędowania, to udział w konkursach pomoże stworzyć w Państwa domach atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Na zdjęcia prac plastycznych wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie (regulamin konkursu dostępny poniżej), organizatorzy czekają pod adresem mailowym: imprezy@sokibp.pl do 16 grudnia 2020 r.

Podobnie jak w innych konkursach organizowanych przez SOKiBP w trakcie epidemii, nagrodami w konkursie będą vouchery lub talony do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób instytucja kultury pragnie wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Nagrody będą dostosowane do wieku laureatów konkursu.

Wszelkie szczegóły na temat przebiegu konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej.

źródło: SOKiBP

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Dzień Kolejarza Jaworzyna Śląska 2020

Dzień Kolejarza w Jaworzynie Śląskiej

Legimi Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Darmowy dostęp do Legimi dla czytelników Biblioteki Publicznej