w

Startuje “Lato z SOKiBP”

Lato z SOKiBP wakacje w Jaworzynie Śląskiej

Podczas tegorocznych wakacji Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia wolnego czasu na zajęciach, wycieczkach i animacjach. Zaplanowane są również spektakle teatralne dla najmłodszych oraz plenerowa sensoplastyka.

Harmonogram “Lato z SOKiBP” na lipiec:

1.07.21  – godz. 11:00 – Spektakl dla dzieci „Pinokio” w wykonaniu Teatru „Blaszany Bębenek”, Hala sportowo-edukacyjna w Jaworzynie Śląskiej (ul. Świdnicka 15 a) – wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

5.07-16.07.21Zajęcia edukacyjno-animacyjne dla dzieci (od 7 r.ż.) prowadzone przez pracowników SOKiBP od poniedziałku do piątku w  godz. 9:00-12:00. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

7.07.21Wyjazd do kina Cinema 3D w Świdnicy na film animowany „Raya i ostatni smok”. SOKiBP finansuje przejazd, ubezpieczenie i zapewnia opiekunów. Obowiązują zapisy. Koszt 13 zł/os.

14.07.21Wyjazd do Młyna Siedlimowice. W programie wycieczki zwiedzanie młyna oraz warsztaty wypieku podpłomyków lub bułek połączone z zabawami, a także odwiedziny w zagrodzie zwierzęcej i poczęstunek. SOKiBP finansuje przejazd, ubezpieczenie i zapewnia opiekunów.

22.07.21 – godz. 11:00 – Spektakl dla dzieci „Asterix ratuje Obelixa” w wykonaniu Teatru „Blaszany Bębenek”, Hala sportowo-edukacyjna w Jaworzynie Śląskiej (ul. Świdnicka 15 a) – wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

28.07.21 – godz. 10:00-12:00 – „Mega Sensoplastyka” –  plenerowe zajęcia rozwojowe dla dzieci. Stadion Miejski, ul. Sportowa 1 w Jaworzynie Śląskiej. Koszt 15 zł/os. Informacja o zapisach wkrótce.

Więcej informacji na temat zapisów i organizacji „Lata z SOKiBP”, a także komplety dokumentów można uzyskać na stronie www.sokibp.pl, w Sekretariacie SOKiBP w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 23 b) w godzinach od 8:00 do 15:00, tel. 504 088 676 lub w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej.

Kolejne atrakcje czekają na dzieci i młodzież także w sierpniu. Dokładne informacje na ten temat ukażą się na stronie internetowej SOKiBP.

źródło: SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

XVII Grand Prix MTB Solidarności Liga Aglomeracji Wałbrzyskiej plakat

Już w sobotę kolarskie zmagania na żwirowni

Profilaktyka Jaworzyna Śląska

Gmina Jaworzyna Śląska w programie Profilaktyki Raka Jelita Grubego