Wygrana przed zimową przerwą

Piłka nożna Jaworzyna Śląska
Piłka nożna

pilkaOstatni mecz w tym roku seniorzy MKS Karolina, występujący w lidze okręgowej, mogą zaliczyć do udanych. Przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Idziaka była sąsiadująca w tabeli drużyna Zdroju Jedlina Zdrój. Rozgrywane awansem spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-niebieskich 2-5.

Początek rywalizacji zdecydowanie należał do przyjezdnych, którzy po pięciu minutach prowadzili już 0-2. Do bramki jedlinian trafili: Łukasz Schmidt oraz pierwszy raz w seniorskich rozgrywkach – Bartosz Tymcik. Pierwsze 45 minut gry zakończyło się remisem ze względu na dwa trafienia gospodarzy.

Druga połowa należała jednak do gości. Na prowadzenie Karolinę wyprowadził Mateusz Mróz po trafieniu z rzutu karnego (2-3), który został podyktowany za faul na Grzegorzu Ignatowiczu. Kolejne gole dołożyli: Ignatowicz na 2-4 oraz Adamowicz na 2-5. Cieszy przede wszystkim postawa w ofensywie naszych młodych zawodników – Schmidta, Adamowicza oraz B. Tymcika, którzy po raz pierwszy w tym sezonie trafiali wspólnie do bramki rywala. Tak korzystny wynik pozwala skończyć tą część rywalizacji w dobrych nastrojach.

źródło: MKS Karolina

II kolejka JALPH “Darbor CUP’2015”, 27.11.2015 r.