„Kolory CUP” w Pastuchowie dla gospodarzy

Jak co roku Szkoła Podstawowa w Pastuchowie zorganizowała turniej mini piłki nożnej pod nazwą KOLORYT CUP 2016. W tym w rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn: UKS Koloryt Pastuchów I, UKS Koloryt Pastuchów II, SP Jaworzyna Śląska, SP Stary Jaworów i nowa drużyna w rozgrywkach – SP Mrowiny. Turniej rozgrywano systemem grupowym czyli grał każdy z każdym. Mecze trwały po 10 minut i były bardzo wyrównane i zacięte. W każdym spotkaniu grało 5 zawodników + bramkarz.

W turnieju zwyciężyła drużyna UKS Koloryt Pastuchów w składzie: Antoni Stankiewicz – kapitan, Kacper Sas – bramkarz, Wiktor Trybuła, Michał Okolita, Jakub Luber i Wiktor Siemiński. Drugie miejsce zajęła reprezentacja SP Jaworzyna Śląska, a trzecie goście z Mrowin.

Ponadto wybrano najbardziej wyróżniających się zawodników na boisku. Antoni Stankiewicz został królem strzelców (strzelił 6 bramek). Najlepszym bramkarzem został zawodnik z SP Jaworzyna Śląska, najlepszym zawodnikiem turnieju zawodnik z SP Stary Jaworów, a nagrodę specjalną otrzymał zawodnik z SP Mrowiny Marek Barabasz za strzelenie 4 bramek w jednym meczu.

źródło: Szkoła Podstawowa w Pastuchowie

 

Podobne artykuły