w

Kolarze na Pucharze Polski w przełajach

GLKS Jaworzyna Śląska kolarstwo

Sekcja kolarska Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej jedzie coraz dalej! Siedmiu zawodników GLKS w Jaworznie Śląskiej wystartowało dzisiaj w kolejnym wyścigu przełajowym zaliczanym do Pucharu Polski. Zawody odbyły się w w Drzonkowie, a zawodnicy walczyli o Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry. Kolarze rywalizowali na ciekawej i technicznie wymagającej trasie o długości 2,6 km.

Z licznymi podjazdami na trasie wyścigu bardzo dobrze poradzili sobie żacy z jaworzyńskiego klubu. Oliwier Okarmus zajął czwarte miejsce premiowane do nagrody, a Adrian Miklaszewski był ósmy. Według nieoficjalnych wyników, w tej samej kategorii Mateusz Mitura przyjechał dwudziesty pierwszy. W kategorii Młodzik Piotr Tomczak był trzydziesty ósmy, Bartosz Kasperek czterdziesty, Roch Góra pięćdziesiąty piąty. Krystian Smereczniak startujący w kategorii junior młodszy uplasował się na 58 miejscu.

Wyjazd kolarzy był sponsorowany ze środków Gminy Jaworzyna Śląska.

źródło: GLKS Jaworzyna Śląska, trener Antoni Szewczyk

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Stary dworzec Jaworzyna Śląska0

Tajemnice starego dworca kolejowego w Jaworzynie Śląskiej, cz. I

Piłka nożna Jaworzyna Śląska

Grom lepszy od MKS w derbach gminy. Nowice z remisem.