Grom Witków w czołówce tabeli ligi okręgowej

Piłka nożna Jaworzyna Śląska
Piłka nożna

Po drugiej kolejce rozgrywek ligi okręgowej seniorów w piłce nożnej, na trzecim miejscu w ligowej tabeli znalazł się Grom Witków. Wszystko to dzięki wygranej nad Cukrownikiem Pszenno. Wynik spotkania otworzył w drugiej minucie Łukasz Cegielski, a druga bramkę dla Witkowa dołożył w 45 minucie Jakub Smutek. Piłkarze Venus Nowice odnieśli pierwszą porażkę w nowym sezonie. Na własnym boisku ulegli 1:2 drużynie Skałki Stolec. Jedyną bramkę dla Nowic zdobył z rzutu karnego Jarosław Lato. MKS Karolina Jaworzyna Śląska zdobyła pierwszy punkt. Wyjazd do Kamieńca Ząbkowickiego zakończył się bezbramkowym remisem.

Wyniki II kolejki ligi okręgowej, grupa wałbrzyska 15,16 sierpnia 2020 r.

Venus Nowice – Skałki Stolec 1:2 (0:1)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0:0
Trojan Lądek-Zdrój – Victoria Świebodzice 1:5 (0:2)
Grom Witków – Cukrownik Pszenno 2:0 (2:0)
Kryształ Stronie Śląskie – Sparta Ziębice 6:1 (3:1)
Słowianin Wolibórz – Granit Roztoka 1:2 (1:0)
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1 (1:1)
Zjednoczeni Żarów – Płomień Makowice 2:0 (0:0)

Tabela ligi okręgowej seniorów, grupa wałbrzyska, stan na 17.08.2020 r.