w

Piotr Sułek Mistrzem Polski MTB w kategorii Masters I

Piotr Sułek Piotrowice Świdnickie Mistrz Polski
Piotr Sułek Piotrowice Świdnickie Mistrz Polski

Piotr Sułek z Piotrowic Świdnickich zdobył tytuł Mistrza Polski w kolarstwie górskim, w kategorii Masters I. Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim XCO/XCR odbyły się w dniach 14-16 sierpnia 2020 r. w Mrągowie. Piotrowiczanin reprezentował podczas tej imprezy Szkołę Mistrzostwa Sportowego ze Świdnicy. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Luz Grupa” z Mrągowa.

Startując w swojej kategorii wiekowej Masters I, 16 sierpnia 2020 r. zwyciężył w rywalizacji z czasem 1:22:56. Na mecie wyprzedził o 2m35s Pawła Branka z MSR Mrągowo oraz o 2m53s Pawła Arciszewskiego ze Stajni Rowerowej Intercars Team. W wyścigu wystartowało 18 zawodników, dwóch nie ukończyło rywalizacji.

źródło: PZKol, fot: FB Piotr Sułek

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Piłka nożna

Grom Witków w czołówce tabeli ligi okręgowej

Kolej łączy pokolenia Jaworzyna Śląska muzeum projekt

Kolej łączy pokolenia, Muzeum w Jaworzynie Śląskiej zaprasza