Udane Dni Jaworzyny Śląskiej

Tegoroczne Dni Jaworzyny Śląskiej odbyły się 11 i 12 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

W sobotę już od godziny 9.00 można było skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych zorganizowanych przez Powiat Świdnicki i Gminę Jaworzyna Śląska: m.in. z porad dietetyka, badania słuchu i ostrości wzroku, a także badania poziomu cukru we krwi i cholesterolu. Chętni mogli także odwiedzić osteobus i zobaczyć świat przez alko-  i narkogogle.  Od godziny 16.00 do udziału w zabawach i konkursach zaprosił Klub Młodzieżowy, a wieczorem fani muzyki disco polo mogli zabawić się podczas Minigali Disco Polo, na której wystąpili: Arek Kopaczewski, „Model MT & Modelinka” oraz gwiazda wieczoru – zespół „Masters”. Późnym wieczorem odbyła się także zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, podczas której roztańczeni i rozśpiewani mieszkańcy naszej gminy bawili się do godziny 2.00 nad ranem.

Na niedzielę tradycyjnie zaplanowano występy lokalnych artystów: wystąpiła Formacja taneczna „Fart”, Zespół „Jaworzynianie”, a także siostry Kamila i Natalia Paździorek.  Odbył się również koncert laureatów nagrodzonych w I Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej. Niedzielny wieczór upłynął zaś w rytmach reggae rapu: wraz z Nikolą Wardą wystąpili „Bielat Sound & Dragon” oraz „Paxon”. Główną atrakcją wieczoru był koncert Gwiazdy tegorocznych Dni Jaworzyny Śląskiej – polskiej piosenkarki Joanny Klepko znanej jako Cleo.

Podczas dni miasta nie zabrakło oczywiście wielu atrakcji dla dzieci, wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz bogatej oferty gastronomicznej.

Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej przebiegły spokojnie i można je uznać za udane, nie tylko ze względu na atrakcyjny program, lecz szczególnie dzięki doskonałej pogodzie, która dopisywała przez dwa dni imprezy.

źródło: SOKiBP

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć relacjonującej przebieg imprezy:

Zdjęcia Dni Jaworzyny Śląskiej – sobota, 11.06.2016 r.

Zdjęcia Dni Jaworzyny Śląskiej– niedziela, 12.06.2016 r.

Podobne artykuły