Mariusz Kędzierski nominowany do Global Art Awards

Mariusz Kędzierski Jaworzyna Śląksa Global Art Awards

Mariusz Kędzierski został ponownie nominowany w prestiżowym plebiscycie dla artystów z całego świata, „Global Art Awards”. W 2018 roku Mariusz zdobył w tym globalnym konkursie nagrodę w kategorii „Realizm”, a także otrzymał główną nagrodę całego plebiscytu. W tym roku, niepełnosprawny artysta pochodzący z Jaworzyny Śląskiej otrzymał nominację w kategorii „Ilustracja”.

„Global Art Awards” to projekt tworzony, aby uhonorować i wzbudzić publiczne uznanie dla osiągnięć artystów, galerii i osób zawodowo zajmujących się sztuką na całym świecie. Główna gala konkursu, połączona z ogłoszeniem wyników plebiscytu odbędzie się 21 listopada 2020 r. w Szanghaju podczas „Shanghai International Art Affair”. Możemy pomóc Mariuszowi w osiągnięciu kolejnego sukcesu, głosując na niego pod adresem: https://www.theglobalartawards.com/vote-entries?app_data=entry_id%3D255226903.

źródło: FB M. Kędzierski, Global Art Awards 2020

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.