Gra Miejska – Retro Crime Story

Jest rok 1934. Königszelt wstrząsa makabryczna zbrodnia. Nikt nie wie, kto jest winien śmierci młodej kobiety. Do pracy rusza cała lokalna policja. Kto rozwiąże kryminalną zagadkę i pomści śmierć młodej kobiety? Stań w szranki z najlepszymi glinami, zostań śledczym, typuj podejrzanych, szukaj dowodów i… znajdź winnego.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie gry miejskiej, która tym razem przybierze formę Crime Story w stylu retro. Gra przeznaczona jest dla zespołów 3 – 5-osobowych, a wymagany wiek uczestników to minimum 12 lat. Gra kryminalna odbędzie się w sobotę 12 października, a jej początek zaplanowano na godzinę 10:00. Na zgłoszenia grup czekamy w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej do czwartku (10 października) do godziny 16:00. Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska członków zespołu, kontakt telefoniczny do jednego z uczestników oraz nazwę grupy. Ilość uczestników jest ograniczona.

Start gry – 12.10.2019 r. godz. 10:00, główne wejście do nowej siedziby Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej (ul. Powstańców 3).

Uwaga! Do udziału w grze miejskiej mogą przystąpić tylko wcześniej zgłoszone zespoły.

Organizatorzy zastrzegają, że aby gra została rozegrana musi zostać zgłoszona minimalna ilość zespołów.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.