Srebrny medal Pauliny w Mistrzostwach Dolnego Śląska

Zawodniczka MKS Karolina z Jaworzyny Śląskiej – Paulina Pastuszek wywalczyła srebrny medal  w wyścigu juniorek na dystansie 10 km podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Przełajowym, które odbyły się 4 marca 2017 r. w Cieplicach Zdrój. W kategorii juniorów w wyścigu na 15 km piąte miejsce zajął Jakub Bieliński, ósme miejsce zajął Marcin Zarębski. W kategorii juniorek młodszych na dystansie 5 km Kamila Pastuszek zajęła szóste miejsce. W kategorii juniorów młodszych Igor Beker zajął dwunaste miejsce. Judyta Tonder w kategorii dzieci 10-11 lat zajęła czwarte miejsce.

źródło: Antoni Szewczyk, MKS Karolina