“Karolina” odpada z Pucharu Polski

IMGP090716 marca 2014 r. drużyna seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” Jaworzyna Śląska rozegrała mecz w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski szczeblu OZPN Wałbrzych.

Podopieczni Tomasza Mojsy przegrali na własnym boisku z czwartoligowym Orłem Ząbkowice Śląskie 1:3 (1:0). Bramkę dla  drużyny z Jaworzyny Śląskiej zdobył Damian Tymcik, po dośrodkowaniu Mateusza Ptaka, z rzutu wolnego. Nasz zespół w drugiej połowie stracił trzy bramki w przeciągu zaledwie 5 minut.

Skład MKS: Leletko – Krawczyk, Mojsa, Myśliński (Łucyk), Krzykalski – Gałka, Kurzeja, Ptak, Tymcik – Piech, Ignatowicz.

źródło: MKS Karolina

Kto wykona najładniejszy stół wielkanocny?