w

Wygrana i dwa remisy

Wygraną, i dwoma remisami drużyny piłkarskie z naszej gminy zakończyły ostatnią kolejkę rozgrywek ligowych.

Pewną wygraną na wyjeździe zanotował Grom Witków, który pokonał Spartę Ziębice 0:3 i utrzymał się na wysokim, trzecim miejscu w tabeli ligi okręgowej.

MKS Karolina nie udało się zdobyć kompletu punktów w meczu z Sudetami Dziećmorowice. Seniorzy MKS nie wykorzystali atutu własnego boiska i zremisowali 1:1. Wynik spotkania ustalony został w ciągu dwóch minut drugiej połowy: w 79 minucie prowadzenie dla MKS zdobywa Piotr Jarzembowski, a tuż po wznowieniu gry bramkę dla Dziećmorowic strzela Piotr Kozioł. Spotkanie oglądało około 800 kibiców.

W lidze okręgowej juniorów piłkarze MKS Karolina przegrali 2:3 ze Spartą Ziębice.

Piłkarze Venus Nowice zdobyli pierwszy punkt w rundzie wiosennej rozgrywek A klasy seniorów. W meczu wyjazdowym z Unią Jaroszów padł wynik 1:1.