Klasa A – Darbor Bolesławice traci prowadzenie w ostatnich minutach

Darbor Bolesławice mecz z Kłosem Lutomia

Druga kolejka ligowa klasy A wałbrzyskiej II grupy mogła przynieść Darborowi Bolesławice komplet punktów. Drużyna z Bolesławic pojechała do Lutowi, aby powalczyć z tamtejszym Kłosem. W tym twardym i zaciętym meczu już w 10 minucie Marcin Rogowski wypuścił “w uliczkę” Pawła Chrzana. Ten strzelił w lewy róg bramki gospodarzy i zdobył pierwsza bramkę dla Darboru. Jednobramkową przewagę piłkarze z Bolesławic dowieźli do 90 minuty i już witali się z przysłowiową gąską.

Niestety, gospodarze w ostatnich minutach meczu wyprowadzili szybką akcję od bramkarza, który szybkim wykopem do Mateusza Poziemskiego umożliwił mu wyjście na sam na sam z Dawidem Romaniukiem i zdobycie bramki na remis. Pomimo 5 minut doliczonego czasu nie udaje się Darborowi przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Wyniki II kolejki piłkarskiej klasy A, II grupa wałbrzyska, 22,23 sierpnia 2020 r.

STEP Tąpadła/Wiry – Czarni Sieniawka 4-0
Polonia Ząbkowice Śląskie – Piławianka Piława Górna 1-4
Kłos Lutomia – Darbor Bolesławice 1-1
Delta Słupice – Zryw Gola Świdnicka 4-2
Bielawianka II Bielawa – Sudety Kątki 9-1
Boxmet Piskorzów – Koliber Uciechów 1-0
Zieloni Łagiewniki – Wierzbianka Wierzbna 0-2