3 kolejka JALPH – czołówka traci punkty

W Jaworzyńskiej Amatorskiej Lidze Piłku Halowej robi się coraz ciekawiej. Czołowe drużyny straciły punkty i tabela się nieco spłaszczyła. Dużą niespodziankę sprawili Znajomi Fryzjera, którzy urwali punkt liderowi po meczu pełnym walki. Również ciekawie było w meczu, w którym Venus pokonał w końcówce Darbor. Nie mniej ciekawie było również w meczu Zebra -B-Clasito – tuzin bramek, żółte i czerwone kartki. Łatwe zwycięstwa Tabalugii oraz Ebueee, to wydarzenia 3 kolejki, w której padło 43 bramek. Sędziowie pokazali 4 żółte i 2 czerwone kartki, w tym jedną po dwóch żółtych.

Najlepszym strzelcem kolejki był Marcin Bałut – zdobywca 6 bramek. W tabeli prowadzi nadal FC Chaos a w klasyfikacji strzelców Przemysław Kloc który ma na swym koncie 11 trafień.

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.