w

Wszystkiego upiornego w jaworzyńskim Muzeum

Muzeum kolejnictwa jaworzyna śląska muzeum
Muzeum kolejnictwa jaworzyna śląska muzeum

W Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, 31.10.2020 r. na odważne dzieci czeka niesamowita przygoda połączona z poszukiwaniami zaginionych elementów, których odnalezienie pozwoli rozwikłać zagadkę halloweenową Tomka.

Nie zapomnijcie o stroju. W tym szczególnym dniu Muzeum czeka na stwory nie z tego świata, wróżki, a może nawet superbohaterów?! W Muzeum czekają na Was animatorzy, z którymi obejrzycie bajki, pobawicie się na sali zabaw oraz stworzycie upiorne dekoracje. Atrakcje będą dostępne cały dzień, dla dzieci zaplanowane są 2 animowane przejście z zagadkami o 12:30 i 13:30.

Z kolei na godzinę 16:00 Muzeum zaprasza żądnych przygód miłośników adrenaliny i strachu, pragnących rozwiązać mroczną zagadkę i nie boją się ciemności. Niesamowite przejście po mrocznej trasie tragicznych historii, gdzie na każdym kroku będzie czyhać paraliżujący strach. Ostrzegamy przed możliwym spotkaniem z upiornymi postaciami.

Wszystkie dzieci, które w ten dzień odwiedzą Muzeum w halloweenowych przebraniach zwiedzają i uczestniczą w przejeździe po Trasie Parowozowej – nieodpłatnie! Chętnych do udziału prosimy o dokonywanie rezerwacji pod adresem rezerwacje@muzeatechniki.pl .

źródło: Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Hala przemysłowa strefa jaworzyna śląska

WSSE wybuduje halę przemysłową w jaworzyńskiej strefie

W krainie wygasłych wulkanów