w

Masz zbędne książki dla dzieci? Podziel się z innymi!

pomagamy małym bibliotekom

Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej przyłączyła się do akcji Kinder „Przerwa na wspólne czytanie”. Tym razem celem inicjatywy jest pomoc małym bibliotekom w Polsce, które potrzebują wsparcia w postaci książek dla swoich najmłodszych czytelników.

Każdy może przyłączyć się do tej szlachetnej akcji i wspomóc biblioteki. Wystarczy przynieść przeczytane przez swoje dzieci książki z domowej biblioteczki do Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Kinder razem z wydawnictwem Znak zbierze je, dokładając nowe książki i przekaże małym bibliotekom,w których brakuje książek do wspólnego czytania z dzieckiem.

W jaworzyńskiej bibliotece od 1 grudnia można w wyznaczonym miejscu pozostawić przeznaczone do podarowania książki.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie internetowej organizatora: www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
List do Świętego Mikołaja

Wyślij list do Św. Mikołaja w Bibliotece!

serce na nakrętki Jaworzyna Śląska

Serce do zbiórki nakrętek także w Jaworzynie