w

Wyślij list do Św. Mikołaja w Bibliotece!

List do Świętego Mikołaja

Napisaliście już list do Świętego Mikołaja? Jeszcze nie? To najwyższy czas!

Jak co roku w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej stanie specjalna skrzynka na listy do Św. Mikołaja. Będzie ona czynna do końca tego tygodnia. SOKiBP zaprasza Was ze swoimi listami, które możecie nadać w Bibliotece. W piątek, specjalną mikołajową pocztą Wasza korespondencja poleci za koło podbiegunowe. Wszystko po to, żeby elfy zdążyły przygotować wspaniałe prezenty.

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna organizują akcję co roku. Możecie więc być pewni, że Wasze listy trafią na czas i pod właściwy adres. Zapraszamy do skorzystania z Mikołajowej Poczty w jaworzyńskiej Bibliotece.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Święty Mikołaj w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

Święty Mikołaj w Muzeum Kolejnictwa

pomagamy małym bibliotekom

Masz zbędne książki dla dzieci? Podziel się z innymi!