w

Piłkarze bez wygranych

Żadna z trzech drużyn: Venus Nowice, MKS Karolina i Grom Witków nie odniosły zwycięstwa w ostatniej kolejce rozgrywek piłkarskich.

Grom Witków zdobył jeden punkt,remisując na wyjeździe z Unią Złoty Stok 2:2. Był to ciężki mecz dla drużyny z Witkowa. Po pierwszej połowie przegrywali oni 2:0 po golach Sury (32′) i Andrzejuka (35′). Po przerwie jednak, w 62 minucie bramkarza gospodarzy pokonuje P. Kloc (62′) i Grom zdobywa kontaktową bramkę.  W 71 minucie spotkania Liszka otrzymuje drugą żółta kartkę, a cztery minuty później czerwony kartonik sędzia pokazuje J. Stachyrze i Grom jest zmuszony do gry w dziewiątkę. W doliczonym czasie gry wyrównującego gola strzela A. Kloc i Grom wraca do domu z jednym punktem.

Piłkarze Venus Nowice przyjmowali na własnym boisku lidera A klasy seniorów – LKS Bystrzycę. Spotkanie zakończyło się wygraną LKS 2:4, który dzięki zwycięstwu powiększył swoją przewagę nad innymi zespołami ligi i po serii zwycięstw wyrasta na głównego pretendenta do awansu do ligi okręgowej.

W meczu pomiędzy Zagłębiem Wałbrzych a MKS Karolina padł wynik 2:1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, lecz to Wałbrzyszanie strzelili zwycięskiego gola w 51 minucie spotkania. Po meczu na obiekcie przy ulicy Dąbrowskiego doszło do bijatyki. Z pewnością na nerwową atmosferę na trybunach miała wpływ praca sędziów, którzy w drugiej połowie spotkania dopuścili się wielu błędów, na  co zwrócili uwagę zarówno szkoleniowcy MKS’u, jak i Zagłębia. Po meczu ucierpiał Prezes MKS Karolina, Łukasz Czajkowski, który schodząc z boiska w kierunku szatni zawodników został zaatakowany przez kibica Zagłębia. Interweniowała Policja.  W związku z zajściami w Wałbrzychu Zarząd MKS wystosował pismo do OZPN w Wałbrzychu w sprawie nieodpowiedniego zabezpieczenia imprezy sportowej na stadionie przy Dąbrowskiego i pracy sędziów podczas tego spotkania. Sytuacja MKS’u pogorszyła się po przegranej z Zagłębiem, gdyż strata do lidera A klasy wynosi już 7 punktów.