Darbor rozgromił Grom! 18:0!

_IGP5747Zespół Darboru Bolesławice w 6 kolejce rozgrywek III ligi kobiet rozgromił przed własną publicznością Grom Udanin 18:0 (7:0). Zawodniczki z Bolesławic od początku ruszyły do ataku, a pierwszą bramkę zdobyły już w 30 sekundzie po strzale Klaudii Kurosz. Najskuteczniejsza zawodniczka Darboru zdobyła hattricka już w pierwszej połowie spotkania strzelając jeszcze 2 bramki: w 20 i 21′, a po przerwie dołożyła jeszcze dwie, co w sumie dało jej aż 5 goli w tym meczu. Pozostałe bramki zdobyły: Patrycja Figiela -4, Paulina Leśniak-3, Weronika Strzelczyk, Klaudia Wilk -2, Monika Garbacz, Katarzyna Rudnik  – po 1. Cała drużyna zasłużyła na pochwałę za grę i walkę o najwyższy wynik. Po tym zwycięstwie dziewczyny z Darboru powróciły na fotel lidera 3 ligi dolnośląskiej.

DARBOR BOLESŁAWICE – GROM UDANIN 18:0 (7:0)

1:0 1’Kurosz, 2:0 10’Garbacz, 3:0 17’Leśniak, 4:0 20’Kurosz, 5:0 21’Kurosz, 6:0 27’Leśniak, 7:0 32’Figiela, 8:0 41’Rudnik, 9:0 49’Figiela, 10:0 55’Figiela, 11:0 56’Rudnik, 12:0 62’Wilk, 13:0 64’Strzelczyk, 14:0 67’Kurosz, 15:0 68’Leśniak, 16:0 70’Strzelczyk, 17:0 71’Figiela, 18:0 74’Kurosz,

DARBOR:Król, -Grabowska, Sekuła, Stąpor, Fibiela, Garbacz(52’Strzelczyk), Wojciaczyk(32’Kaczmarek), Pojasek, Leśniak, Rudnik(55’Wilk), Kurosz