Znajomi Fryzjera wygrali

Zwycięstwem Znajomych Fryzjera zakończył się 6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej, który został rozegrany w sobotnie popołudnie 15 grudnia br. na Sali sportowej przy ulicy Powstańców w Jaworzynie Śląskiej. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, których zwycięzcy zagrali o najwyższe miejsca w turnieju. Po rozegraniu 22 meczy wyłoniono najlepszą drużynę, którą zostali Znajomi Fryzjera. Pokonali oni w finale Playboy Team 1:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Junior El Catalonia, która zwyciężyła w stosunku 4:1 z drużyną Krause Świdnica. W czasie imprezy został rozegrany turniej rzutów karnych, w którym najlepszym strzelcem okazał się Jan Gałka (XXL Bolesławice). Przyznano jeszcze trzy wyróżnienia: najlepszym zawodnikiem został Patryk Krzeczowski (Znajomi Fryzjera), najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Letkowskiego (Playboy Team) a najlepszym juniorem Kamila Wudel (Junior El Katalonia). Nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników wręczył Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i społeczny koordynator turnieju Ireneusz Besser. Sędziami byli Janusz Kurzeja i Dariusz Luber. Turniej został zorganizowany przez SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej.

Znajomi Fryzjera wystąpili w składzie: Łukasz Nijander -Rafał Kwiatkowski, Bartek Kwiatkowski, Adam Myśliński, Jarek Gradowicz, Michał Gradowicz, Paweł Kolasiński, Patryk Krzeczowski, Mariusz Charytanowicz.