Mali judocy MKS z medalami

logomksW niedzielę, 6 października 2013 r. zawodnicy sekcji judo MKS „Karolina” zanotowali swój turniejowy debiut, startując w IV Otwartych Mistrzostwach Judo. W zawodach, które odbyły się w Żarowie udział wzięło 330 zawodników. Podopieczni Józefa Smotera zaliczyli bardzo dobre występy i zdobyli: 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe medale. Klara Wychowanek była najlepsza w kategorii Dzieci starsze, Klaudia Adamczyk wywalczyła w tej samej kategorii 3 miejsce. Wśród chłopców w tej kategorii również 3 miejsce wywalczył Paweł Baranowski. W kategorii Dzieci młodsze wśród dziewcząt Hanna Sułek zajęła 2 miejsce, wśród chłopców Gracjan Jaroszewski wywalczył brązowy medal.

źródło: mkskarolina.pl