w

Zbiórka krwi w Jaworzynie Śląskiej 25 listopada

Zbiórka krwi Jaworzyna Śląska

25 listopada 2020 roku, w środę, w obiekcie wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zbiórka krwi. Przeprowadzą ją pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Osoby zainteresowane udziałem w zbiórce proszone są o stawienie się z dowodem osobistym w godzinach od 9:30 do 13:30.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu informuje, że w związku z epidemią koronawirusa, drastycznie spadła ilość pobranej krwi. Pracownicy RCKiK przypominają – oddawanie krwi jest procesem bezpiecznym, a jako placówka centrum krwiodawstwa stara się dopełnić wszelkich procedur bezpieczeństwa, które chronią Dawców oraz ich krew.

źródło: SOKiBP

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
quiz gmina jaworzyna śląska

Sprawdź swoją wiedzę o Gminie Jaworzyna Śląska!

Finał WOŚP Jaworzyna Śląska

Startują przygotowania do 29. Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej