w

Zbiórka krwi w Jaworzynie Śląskiej 25 listopada

Zbiórka krwi Jaworzyna Śląska

25 listopada 2020 roku, w środę, w obiekcie wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zbiórka krwi. Przeprowadzą ją pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Osoby zainteresowane udziałem w zbiórce proszone są o stawienie się z dowodem osobistym w godzinach od 9:30 do 13:30.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu informuje, że w związku z epidemią koronawirusa, drastycznie spadła ilość pobranej krwi. Pracownicy RCKiK przypominają – oddawanie krwi jest procesem bezpiecznym, a jako placówka centrum krwiodawstwa stara się dopełnić wszelkich procedur bezpieczeństwa, które chronią Dawców oraz ich krew.

źródło: SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

quiz gmina jaworzyna śląska

Sprawdź swoją wiedzę o Gminie Jaworzyna Śląska!

Finał WOŚP Jaworzyna Śląska

Startują przygotowania do 29. Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej