w

Zbiórka krwi w Jaworzynie Śląskiej – odwołana

Zbiórka krwi Jaworzyna Śląska

Aktualizacja – RCKIK Wałbrzych informuje o odwołaniu zbiórki w dniu 31 marca 2021 r. w Jaworzynie Śląskiej!

Chętni krwiodawcy mogą oddać krew w siedzibie RCKiK w Wałbrzychu, ul. Bolesława Chrobrego 31 (dojazd od ul. Andrzeja Szmidta oraz ul. Czerwonego Krzyża).

31 marca 2021 roku, w środę, w obiekcie wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zbiórka krwi, którą przeprowadzą pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Osoby zainteresowane udziałem w zbiórce proszone są o stawienie się z dowodem osobistym w godzinach od 9:30 do 13:30.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu informuje, że w związku z napięciem społecznym wywołanym epidemią koronawirusa, aktualnie drastycznie spadła ilość pobranej krwi. Pracownicy RCKiK przypominają – oddawanie krwi jest procesem bezpiecznym, a jako placówka centrum krwiodawstwa stara się dopełnić wszelkich procedur bezpieczeństwa, które chronią Dawców oraz ich krew.

Terminy planowanych kolejnych zbiórek w 2021 r. to: 9 czerwca, 11 sierpnia, 13 października, 15 grudnia.

źródło: RCKiK Wałbrzych, SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Sprzątanie w Pastuchowie

Wielkie sprzątanie w Pastuchowie

Szczepienia koronawirus Jaworzyna Śląska

Rusza rejestracja na szczepienia dla osób 60+