w

Zaginęła mieszkanka gminy, rodzina organizuje poszukiwania

Aktualizacja 29.X.2020 godz, 18:00
Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że Pani Jolanta została odnaleziona. Niestety, nie żyje. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Świdnicy.

Rodzina zaginionej mieszkanki gminy Jaworzyna Śląska prosi o pomoc w poszukiwaniach. 49-letnia Jolanta Hauke ostatni raz była widziana w niedzielę (25.10.2020) około godziny 20:00 w Piotrowicach Świdnickich (województwo dolnośląskie). Rodzina Pani Jolanty i znajomi organizują przeszukania terenów w okolicach Piotrowic Świdnickich. Zbiórka chętnych do pomocy w poszukiwaniach dzisiaj (29 X 2020 r.), o godzinie 14:00 przed zamkiem w Piotrowicach. Na godzinę 16:00 potrzebne są osoby dysponujące sprzętem do jazdy w terenie (quady).

W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w kurtkę koloru bordowego bez kaptura, spodnie koloru czarnego, złote kolczyki. Do dziś nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Kobieta nie zabrała z domu torebki, w której zostały dokumenty osobiste oraz telefon komórkowy. Policja prowadzi działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost: około 165cm,
  • Sylwetka: szczupła,
  • Waga: około 55kg,
  • Włosy: spięte w kucyk z grzywką, kolor ciemny blond,
  • Oczy: zielone,
  • Nos: normalny – prosty,
  • Uszy: przylegające,
  • Znaki szczególne: pieprzyk nad lewą brwią.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Policja wraz z Rodziną prosi by kierować do Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej pod numerem telefonu: 577-889-762, 881-033-928.

źródło: FB: Zaginieni cała Polska

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Seniorzy Jaworzyna Śląska

Pomoc dla seniorów

Euro codeweek jaworzyna śląska szkoła

Euro CodeWeek w jaworzyńskiej podstawówce