w

Zaginęła mieszkanka gminy, rodzina organizuje poszukiwania

Aktualizacja 29.X.2020 godz, 18:00
Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że Pani Jolanta została odnaleziona. Niestety, nie żyje. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Świdnicy.

Rodzina zaginionej mieszkanki gminy Jaworzyna Śląska prosi o pomoc w poszukiwaniach. 49-letnia Jolanta Hauke ostatni raz była widziana w niedzielę (25.10.2020) około godziny 20:00 w Piotrowicach Świdnickich (województwo dolnośląskie). Rodzina Pani Jolanty i znajomi organizują przeszukania terenów w okolicach Piotrowic Świdnickich. Zbiórka chętnych do pomocy w poszukiwaniach dzisiaj (29 X 2020 r.), o godzinie 14:00 przed zamkiem w Piotrowicach. Na godzinę 16:00 potrzebne są osoby dysponujące sprzętem do jazdy w terenie (quady).

W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w kurtkę koloru bordowego bez kaptura, spodnie koloru czarnego, złote kolczyki. Do dziś nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Kobieta nie zabrała z domu torebki, w której zostały dokumenty osobiste oraz telefon komórkowy. Policja prowadzi działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost: około 165cm,
  • Sylwetka: szczupła,
  • Waga: około 55kg,
  • Włosy: spięte w kucyk z grzywką, kolor ciemny blond,
  • Oczy: zielone,
  • Nos: normalny – prosty,
  • Uszy: przylegające,
  • Znaki szczególne: pieprzyk nad lewą brwią.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Policja wraz z Rodziną prosi by kierować do Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej pod numerem telefonu: 577-889-762, 881-033-928.

źródło: FB: Zaginieni cała Polska

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Seniorzy Jaworzyna Śląska

Pomoc dla seniorów

Euro codeweek jaworzyna śląska szkoła

Euro CodeWeek w jaworzyńskiej podstawówce