w

Wszystkich Świętych – organizacja ruchu w Jaworzynie Śląskiej

Organizacja ruchu Wszystkich Świętych, cmentarz Jaworzyna Śląska

Aktualizacja: Rząd RP podjął decyzję o zamknięciu cmentarzy w dzień przed 1 listopada, 1 listopada oraz w poniedziałek.

W dniach od 30 października (piątek) do 3 listopada (wtorek) zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wokół cmentarza komunalnego w Jaworzynie Śląskiej. Zmiana ma na celu zapewnić płynny i bezpieczny ruch pojazdów oraz pieszych odwiedzających groby bliskich zmarłych.

Od skrzyżowania ulicy Wolności z ulicą Kasztanową, ruch będzie jednokierunkowy w kierunku cmentarza obiema drogami (asfaltową i gruntową). Wyjazd z cmentarza będzie się odbywał drogą gruntową wokół cmentarza, w kierunku do ul. Ceglanej.
Dojazd do cmentarza od ulicy Ceglanej dla pojazdów samochodowych, będzie możliwy tylko do parkingu zlokalizowanego kilkadziesiąt metrów za przejazdem kolejowym.

Dodatkowo, w celu zapewnienia sprawnego przejazdu ul. Ceglaną w dniach 1-2.11.2020 r. zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania samochodów na tej ulicy. Zakaz będzie obowiązywał po obu stronach jezdni w godz. od 8.00 do 18.00. Mieszkańcy ul. Ceglanej proszeni są o wyrozumiałość.

Niezależnie od zmian w organizacji ruchu i decyzji władz państwowych dot. obostrzeń sanitarnych na najbliższe dni, Władze Gminy apelują o odpowiedzialne zachowanie.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Protest kobiet

Strajk Kobiet, weź udział w sondzie na temat protestów

ZPS Karolina BXX nagroda ambasador Jaworzyna Śląska

ZPS Karolina z nagrodą Business Centre Club