w

WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska – licytacje i kiermasze ciast

WOŚP Jaworzyna Śląska

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Jaworzyna Śląska zbliża się wielkimi krokami. Pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa, lokalny sztab stara się zorganizować jak najwięcej aktywności, związanych z orkiestrą. Jak w tym roku można wesprzeć akcję charytatywną?

Upiecz ciasto dla WOŚP

Upiecz ciasto dla WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworzynie Śląskiej prosi o pomoc w przygotowaniu kiermaszu ciast. W dniu 29 Finału, 31 stycznia planuje otworzyć punkty w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej oraz w Pastuchowie na Świetlicy Wiejskiej. Za datek do puszki WOŚP będzie można pocieszyć się boxem ze słodkościami. Osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt z:
Jaworzyna Śląska – Dagmara Wyłub tel. 508 765 509
Pastuchów – Danuta Stelmach tel. 663 287 836

Przekaż dary i weź udział w licytacjach fantów

Grupa z licytacjami darów na WOŚP w Jaworzynie Śląskiej

Hybrydowa stylizacja paznokci w luksusowym salonie , a może dawka adrenaliny i zjazd tyrolką nad murawą wrocławskiego stadionu? Zrób prezent sobie lub komuś bliskiemu i jednocześnie wesprzyj z nami tegoroczną zbiórkę WOŚP! A może chcesz pomóc w inny sposób i przekazać swój cenny „dar serca” pod licytacyjny młotek? Na licytację można wystawić vouchery, gadżety, rękodzieła, wypieki – jednym słowem wszystko, co cenne i od serca. Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do dołączenia do grupy licytacyjnej „Serca dar” w serwisie Facebook. Zajrzyj, dołącz i pomóż zbierać środki na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wpłać pieniądze do eSkarbonki

Już teraz możesz wpłacić pieniądze poprzez e-Skarbonkę Sztabu WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy sprzyja i pomaga wiele firm, w tym m.in. Mastercard i PayU. Organizacja wydająca karty płatnicze, które znajdują się w portfelach milionów Polaków, już po raz dziewiąty gra z WOŚP i po raz czwarty udostępnia kwestującym e-Skarbonki. W tym roku, przez obecną sytuację, eSkarbonka przyda się szczególnie, ponieważ działa tak samo, jak klasyczna puszka, z tą tylko różnicą, że jest wirtualna. Wpłacone do niej pieniądze trafią jednak do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc każdy, kto chce, może dołożyć swoją cegiełkę. eSkarbonka Sztabu WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska znajduje się pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j

Wrzuć datek do skarbon stacjonarnych

W lokalu Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej oraz w Centrum Obsługi Turysty w Muzeum Kolejnictwa stanęły sztabowe puszki stacjonarne WOŚP. Odwiedzając Bibliotekę lub Muzeum mogą Państwo wesprzeć kolejną akcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

10 dni do 29 Finału

Do kolejnego, wyjątkowego ze względu na warunki Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie planowane aktywności muszą odpowiadać obowiązującym obostrzeniom sanitarnym. Sztab w Gminie Jaworzyna Śląska i wolontariusze pracuje nad taką organizacją Finału, aby nie narazić nikogo na ryzyko zachorowania. Dokładne informacje na temat organizowanych akcji w dniu Finału, czyli 31 stycznia, ukażą się na początku przyszłego tygodnia.

źródło: SOKiBP, Sztab WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Przedszkole Jaworzyna Śląska Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka w jaworzyńskim przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka Przedszkole Jaworzyna Śląska

Dzień Babci i Dziadka