w

Uczniowie dziękują nauczycielom

gimnazjum jaworzyna śląska

Grupa uczniów klas ósmych oraz ostatni rocznik gimnazjalistów, uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, podziękowała nauczycielom szkoły za spokojną atmosferę, w jakiej mogli przystąpić do egzaminów kończących ich edukację w jaworzyńskiej szkole.

gimnazjum jaworzyna śląska

W odróżnieniu od wielu innych miejscowości na terenie naszego kraju, w Gminie Jaworzyna Śląska egzaminy końcowe we wszystkich gminnych szkołach podstawowych odbyły się bez żadnych zakłóceń. Chociaż wielu nauczycieli identyfikuje się i popiera postulaty strajkujących koleżanek i kolegów, okazało się, że najważniejsze dla nich jest dobro ich wychowanków. Podziękowania opublikowano na stronie internetowej Szkoły – www.szkola.jaworzyna.net

Droga dyrekcjo, szanowni nauczyciele i pracownicy szkoły
Jeszcze niedawno zadawaliśmy sobie pytanie; Co będzie jeśli….?   Dziś stoimy przed Wami pełni spokoju,  wypełnieni szczęściem i radością. Zarówno gimnazjaliści jak i ósmoklasiści Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej mogą z satysfakcją powiedzieć, że pierwszy najważniejszy egzamin za nami.  Za to właśnie chcielibyśmy Wam wszystkim  serdecznie podziękować. Dziękujemy za serce włożone w pracę z nami, dziękujemy za wsparcie i Waszą obecność, którą udowodniliście, że naprawdę Wam na nas zależy. Czujemy się Waszymi wychowankami i wiemy,  że nasza przyszłość leży Wam na sercu. Nie wszyscy uczniowie mieli tyle szczęścia co my. Niektórzy z nich do ostatniej chwili w niepewności i stresie przygotowywali się do egzaminów, nie mając pewności czy w ogóle się odbędą. Nam takich przeżyć oszczędzono dzięki Waszej postawie.
Z drugiej strony rozumiemy Wasze rozterki i trudną walkę, dlatego tym bardziej doceniamy Wasze poświecenie. My też Was wspieramy i jesteśmy z Wami. Wierzymy, że osiągniecie swoje cele, czego Wam z całego serca życzymy i z całego serca jeszcze raz dziękujemy.


Z wyrazami szacunku
Gimnazjaliści i ósmoklasiści SP w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Ambasador Chin w Jaworzynie Śląskiej

Konkurs recytatorski „Wiosna pora radosna”