w

Trzeci inwestor w jaworzyńskiej strefie

Wiązar Polska Jaworzyna Śląska realizacja

Strefa Przemysłowa w gminie Jaworzyna Śląska zyskała kolejnego inwestora. Tym razem jest to przedsiębiorstwo lokalne, Wychowanek Sp. z o. o.

Spółka nabyła w przetargu od gminy Jaworzyna Śląska 1,2 hektara gruntów, znajdujących się w sąsiedztwie wsi Pasieczna. Wychowanek Sp. z o. o. prowadzi działalność pod firmą Wiązar Polska. Jest znaną firmą rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Zajmuje się budową i montażem konstrukcji dachowych wszystkich typów budynków: od małych domków jednorodzinnych i niewielkich firm, poprzez budynki gospodarcze i domy wielorodzinne, aż po wielkie hale produkcyjne i supermarkety.

Tereny zakupione od gminy Jaworzyna Śląska mają służyć dalszemu rozwojowi przedsiębiorstwa.

źródło: Gmina Jaworzyna Śląska, fot.: https://wiazarpolska.pl/

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Szczepienie koronawirus

Czy skorzystasz ze szczepionki przeciw COVID-19?

OSP Jaworzyna Śląska samochód

Auto dla OSP Jaworzyna Śląska