Szkolna stołówka przejdzie modernizację

gimnazjum jaworzyna śląska

Kuchnia i zaplecze szkolnej stołówki w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przejdzie modernizację. Remont będzie możliwy dzięki dofinansowaniu z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”, w kwocie 80.000,00 zł. 19 czerwca 2020 r. wicewojewoda dolnośląski Jarosław Kresa przekazał Burmistrzowi Grzegorzowi Grzegorzewiczowi informację o przyznaniu dodatkowych środków.

W ramach modernizacji zostanie wykonany remont zaplecza kuchennego, które wzbogaci się także o nowy sprzęt. Jaworzyńska szkolna stołówka przygotowuje posiłki dla wszystkich placówek szkolnych na terenie Gminy Jaworzyna Śląska. Całkowita wartość zadania to 100.000,00 zł.

źródło: FB, G. Grzegorzewicz.

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.