Spotkanie w sprawie A4 i S5 w innym terminie

Przebieg A4 S5 Jaworzyna Śląska wariant2

11 marca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Świdnicy miało odbyć się spotkanie, poświęcone przygotowanych wariantów przebiegu dróg A4 i S5. Jeden z dwóch wariantów przygotowanego na zlecenie GDDKiA studium korytarzowego, przewiduje przebieg autostrady przez Gminę Jaworzyna Śląska. W przypadku planowanej drogi ekspresowej – studium przewiduje w każdym z trzech wariantów przebieg drogi przez teren naszej gminy.

Przedstawiciel wykonawcy dokumentacji projektowej dotyczącej tej inwestycji, firmy WYG International sp. z o. o., przekazał informację o odwołaniu spotkania. Ma ono odbyć się w innym terminie. Informacje na ten temat mają zostać wkrótce podane do publicznej wiadomości.

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.