Prośba od Redakcji

W związku z otrzymanymi od Państwa sygnałami o zainfekowaniu serwisu www.jaworzynka.info przez wirusy komputerowe, zwracamy się z prośbą o dodatkowe informacje na temat użytkowanych przez Państwa programów antywirusowych, które podczas odwiedzania naszej strony raportują ją jako potencjalnie niebezpieczną.

1 września serwis www.jaworzynka.info został przebadany przez analityków firmy Google oraz inne serwisy antywirusowe i nie wykryto w nim żadnego złośliwego oprogramowania. Prosimy internautów o zaktualizowanie swojego oprogramowania antywirusowego. Jeżeli Państwa antywirus nadal raportuje złośliwy kod w naszej witrynie, prosimy o opisanie tego raportu w komentarzu pod poniższym artykułem, bądź przesłanie go poprzez formularz kontaktowy.

Informujemy także, że niektóre przeglądarki internetowe, bądź dodatki typu AdBlock mogą blokować część treści serwisu. Zapewniamy Państwa, że serwis www.jaworzynka.info nigdy nie będzie używał tzw. „wyskakujących okienek”, bądź natrętnych reklam, w związku z czym można wyłączyć w naszym serwisie filtry antyspamowe.

Redakcja

Podobne artykuły