Pomóż odnaleźć Gonza!

Poszukiwany Gonzo

W normalnych okolicznościach prośba, która trafiła do Redakcji www.jaworzynka.info powinna raczej znaleźć się w dziale ogłoszenia, ale w ramach wyjątku zostanie opublikowana na Stronie Głównej jak nasz wkład w poszukiwania.

W bieżącą niedzielę, w Jaworzynie Śląskiej zaginął w okolicach ul. Polnej 1 roczny kot o imieniu Gonzo. Kot dotychczas przebywał w domu nie miał kontaktu z życiem zza okna. Wszystkich, którzy widzieli naszego futrzaka lub znających miejsce kryjówki tymczasowej naszego przyjaciela, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 784704447, może to być nawet SMS. Oddzwonimy. Pozdrawiamy i z góry dziękujemy.

Autora tej prośby prosimy o kontakt w przypadku odnalezienia futrzaka.

Podobne artykuły

4 Thoughts to “Pomóż odnaleźć Gonza!”

 1. Janicek

  Narazie kotek nie znalazł się.Widziany był w okolicach ulicy Towarowej koło składu węgla (Zajezdnia Pana Polańskiego) Kotek jest bardzo zadbany powinien się wyróżniać.

 2. kafik

  Jak ktoś kocha zwierzęta to wie jaka to tragedia dla rodziny stracić swojego pupila, przyjaciela. Mam nadzieję, że się odnajdzie.

 3. Janicek

  Gonzo wrócił wczoraj jest w okropnym stanie.Brak słów mi normalnie.Powoli powinien się wytaraskać bo narazie jest z nim źle mówiąc.Chudy jak przecinak może waży kilogram.Katar i w ogóle sierść pobrzydła.Weterynarz pewnie byłby za eutanazja.ale my walczymy.Bo jego oczy tętnia pełnią życia.Pozdrawiam serdecznie.Wielki ukłon w stronę administratorów portalu.

 4. kafik

  Dobrze ,że się odnalazł … wyliże się :-))))

Comments are closed.