Piknik Parafialny i Dzień Dziecka

Parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Jaworzynie Śląskiej zaprasza na tradycyjny, coroczny Piknik Parafialny, który odbędzie się 30 maja 2015 r. (sobota), przy ul. Towarowej w Jaworzynie Śląskiej (plac za Kościołem). W czasie imprezy odbędą się różnego rodzaju występy dzieci i młodzieży, goście będą mogli liczyć na doskonałą gastronomię, a wieczorem odbędzie się finał loterii fantowej oraz zabawa taneczna.

Tuż przed piknikiem, od godz. 12:30 wolontariusze Klubu Młodzieżowego, działającego przy SOKiBP zapraszają dzieci do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka.  Na najmłodszych czekają konkursy, mini-turnieje i różnego rodzaju zabawy. Więcej informacji na temat imprez na plakatach.

festyn_smalldziendziecka2015

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.