Pieniądze dla klubów sportowych

MKS Karolina Wenus Nowice

Gmina Jaworzyna Śląska ogłosiła kolejne konkursy ofert dla organizacji pozarządowych, działających w strefie sportu. Do wykorzystania dla klubów sportowych w drugim półroczu jest łącznie 195.700,00 zł.

Zadania wspierane przez Gminę mają być realizowane od lipca do grudnia 2020 r. Na szkolenie i organizację rozgrywek piłki nożnej oraz utrzymanie obiektów na terenach wiejskich Gmina przeznacza 116.700,00 zł. W mieście, na szkolenie i organizację rozgrywek sportowych w piłce nożnej oraz judo przewidywana jest kwota 79.000,00 zł.

Organizacje pozarządowe zainteresowane uzyskaniem dofinansowania mogą składać oferty na realizację zadań, do 8 lipca 2020 r. Regulamin konkursów ofert i wzory dokumentów dostępne są na stronie Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.