w

Nowe wozy dla Policji i strażaków

policja_kiaW nowym, 2014 roku z nowych pojazdów mogą cieszyć się policjanci z Posterunku w Jaworzynie Śląskiej oraz strażacy z OSP w Bolesławicach. Jaworzyńscy policjanci otrzymali w minioną środę nowy radiowóz. Auto udało się zakupić między innymi dzięki pomocy finansowej gminy Jaworzyna Śląska. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz wręczając kluczyki równocześnie życzył, aby radiowóz jak najlepiej służył w pracy oraz wyraził nadzieję, że pojazd przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy.
Na wyposażeniu oddziału Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławicach pojawił się nowy wóz bojowy. Jego zakup był możliwy nie tylko dzięki finansowaniu z budżetu naszej gminy, ale również dzięki zaangażowaniu samych druhów, Rady Sołeckiej w Bolesławicach i lokalnych sponsorów. Po doposażeniu i załatwieniu wszelkich  formalności związanych z zakupem auta i wprowadzeniem go na podział bojowy, samochód został oficjalnie przekazany jednostce.

osp_boleslawice

 

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Zimowe ferie z SOKiBP

Tenis stołowy jaworzyna śląska

Doskonała passa tenisistów