Nadmorska promocja Jaworzyny Śląskiej

Gmina Jaworzyna Śląska wspólnie z Zakładami Porcelany Stołowej „Karolina”, Muzeum Kolejnictwa oraz Fundacją Spichlerz Kultury w dniach 26-28 lipca, w Darłówku promowała atrakcje i obiekty naszej gminy podczas realizowanego przez telewizję TVN Projektu Plaża.

Promocja Jaworzyna Śląska

W ramach projektu na nadmorskiej plaży odbywała się promocja Województwa Dolnośląskiego, za którą odpowiadał Urząd Marszałkowski. Pokazane zostały liczne atrakcje i walory naszego regionu. Dodatkowo nasza gmina wraz z funkcjonującymi u nas innymi podmiotami oraz Kopalnia w Złotym Stoku otrzymały specjalne zaproszenie by zaprezentować swoje atuty odpoczywającym turystom.

Atrakcje przygotowane przez gminę i naszych partnerów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Najmłodsi turyści uczestniczyli w warsztatach: zdobienia porcelanowych kubków, składania modeli pociągów, czy tworzenia lawendowych obrazków.
Goszczący nad Morzem Bałtyckim w Darłówku chętnie układali  puzzle z grafikami charakterystycznymi dla naszej gminy.

Poza zabawą plażowicze mogli również uzyskać informacje o gminie, naszych walorach turystycznych, znajdujących się u nas ciekawych obiektach, miejscach oraz odbywających się wydarzeniach.

Kolejny przystanek Projektu Plaża, na którym zagości Gmina Jaworzyna Śląska odbędzie się w Łebie w dniach 16-18 sierpnia 2019.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Podobne artykuły