Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza

absolutorium_burmistrzNa sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 23 czerwca 2014 r., radni oceniali wykonanie ubiegłorocznego budżetu gminy przez Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza. Coroczną sesję absolutoryjną poprzedzają oceny prowadzonej polityki finansowej gminy, których dokonują Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna. Obie były jednomyślne i pozytywnie oceniły wykonie budżetu w 2013 r.

Także Radni byli zgodni, że budżet był realizowany prawidłowo i jednogłośnie udzielili burmistrzowi absolutorium. Dziękując za tą ocenę Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz podziękował radnym za konstruktywną współpracę w prowadzeniu spraw naszej gminy. Słowa podziękowań skierował również do pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych, którzy na co dzień realizują zadania gminy.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Podobne artykuły

6 Thoughts to “Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza”

 1. ptasek

  Może by tak jaśnie pan burmistrz pomyślał o drodze Czechy – Jaworzyna Śl i o samej drodze we wsi, bo wstyd, a środki unijne czekają.

 2. witti

  droga czechy jaworzyna jest powiatowa a powiat nie ma kasy na nic. starosta niech sie wstydzi razem z powaitowymi radnymi.

 3. d

  Dlaczego w Jaworzynie Śl. często śmierdzi spalonym mlekiem. Skąd ten smród ? Kiedyś mieliśmy gorzelnię a teraz…?

 4. Anonim

  hej d dlaczego ciagle przypalasz mleko?

 5. Jaco

  Gorzelnia, kombinowany towar z gieesu i skorupa przez plot. to byly czasy!

 6. jan

  Z TYM PYTANIEM MUSISZ SIĘ ZWRÓCIĆ DO JAŚNIE PANA STAROSTY BO TO DO NIEGO NALEŻY TA DROGA.NASI MOGĄ TYLKO POMÓC NP WYBUDOWAĆ CHODNIK I PRZY OKAZJI KANALIZACJĘ

Comments are closed.