Jaworzyna Śląska w telewizji

30 września naszą gminę odwiedziła ekipa Telewizji Polskiej S.A., która nagrywała materiał do programu „M2 Ona i On”. Prowadzący program: Pani Magdalena Pawlinow i Pan Marek Obszarny odwiedzili Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej i Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina”.

W programie zaprezentowali swoją działalność także Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Jaworzynie Śląskiej oraz Bractwo Rycerskie Świętej Barbary.

Pani Magdalena i Pan Marek w swoim programie w dość niecodzienny sposób opisują interesujących ludzi i ciekawe miejsca na terenie Dolnego Śląska. Po wizycie w Jaworzynie Śląskiej wyrazili chęć ponownej wizyty w naszej gminie, która bardzo im się spodobała.

Program „M2 Ona i On” emitowany jest w soboty o godzinie 8:00 w TVP3. Otrzymaliśmy informację, że emisja odcinka o Jaworzynie Śląskiej jest planowana na sobotę 9 października.

Uwaga! Zmiana emisji programu o Jaworzynie Śląskiej. Zostanie on przedstawiony w sobotę 16 października o godzinie 8:00, powtórka programu w poniedziałek 18 października o godzinie 19:10.

Podobne artykuły

One Thought to “Jaworzyna Śląska w telewizji”

  1. Toki

    Super że Jaworzyną interesują się media,jest to dla Jaworzyny promocja:))

Comments are closed.