w

Festyn policyjny “STOP wypadkom. Bezpieczna droga do szkoły”

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, Posterunek Policji w Jaworzynie Śląskiej oraz Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we Wrocławiu zapraszają na festyn policyjny z okazji święta Policji “STOP wypadkom. Bezpieczna droga do szkoły”.

Festyn odbędzie się 23 sierpnia 2019 r. na parkingu przy Hali sportowej przy ul Świdnickiej w Jaworzynie Śląskiej. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 10:00, a w programie imprezy znajdują się między innymi: miasteczko ruchu drogowego, pokazy sprzętu Policji, konkursy rodzinne, postępowanie w razie wypadku, konkursy o ruchu drogowym i prewencji kryminalnej, quady i drony (omówienie uprawnień), zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

źródło: KPP Świdnica, Posterunek Policji Jaworzyna Śląska

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska kolarze

Dobry występ kolarzy na VI Czasówce Izerskiej

Mateusz Jopek wicemistrzem Polski w skoku w dal!