w

Droga Jaworzyna Śląska – Bolesławice do remontu

Remont Jaworzyna Śląska
Remont Jaworzyna Śląska

Gmina Jaworzyna Śląska rozstrzygnęła przetarg na remont drogi z Jaworzyny Śląskiej do Bolesławic. Firmą, która wygrała przetarg jest przedsiębiorstwo COLAS Polska Sp. z o. o., która zaoferowała cenę 1.198.257,46 zł. Remont dwukilometrowego odcinka mocno wyeksploatowanej już drogi ma zostać zakończony w 2021 roku.

Remont odcinka z Jaworzyny Śląskiej do Bolesławic uzyskał dofinansowanie w wartości 75% kosztów inwestycji, z Funduszu Dróg Samorządowych. Kolejne wnioski Gmina Jaworzyna Śląska złożyła na kompleksowy remont (razem z wymianą sieci wodociągowo-kanalizacyjnej) ulicy Kościuszki w Jaworzynie Śląskiej oraz drogi w Starym Jaworowie.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej, FB: G. Grzegorzewicz

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Koronawirus Jaworzyna Śląska

Koronawirus, kolejne zachorowania, od jutra zaostrzenie wymagań sanitarnych

Pociąg specjalny muzeum jaworzyna Śląska

Weekend pod parą w Jaworzynie Śląskiej