Droga Jaworzyna Śląska – Bolesławice do remontu

Remont Jaworzyna Śląska

Gmina Jaworzyna Śląska rozstrzygnęła przetarg na remont drogi z Jaworzyny Śląskiej do Bolesławic. Firmą, która wygrała przetarg jest przedsiębiorstwo COLAS Polska Sp. z o. o., która zaoferowała cenę 1.198.257,46 zł. Remont dwukilometrowego odcinka mocno wyeksploatowanej już drogi ma zostać zakończony w 2021 roku.

Remont odcinka z Jaworzyny Śląskiej do Bolesławic uzyskał dofinansowanie w wartości 75% kosztów inwestycji, z Funduszu Dróg Samorządowych. Kolejne wnioski Gmina Jaworzyna Śląska złożyła na kompleksowy remont (razem z wymianą sieci wodociągowo-kanalizacyjnej) ulicy Kościuszki w Jaworzynie Śląskiej oraz drogi w Starym Jaworowie.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej, FB: G. Grzegorzewicz

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.