w

Do Żarowa objazdem

Do 3 czerwca br. droga z Piotrowic Świdnickich do Żarowa będzie zamknięta.  Wszystko przez budowę drogi  powiatowej 3396D i roboty budowlane nad skrzyżowaniem, właśnie na odcinku pomiędzy Żarowem a Piotrowicami Świdnickimi.

Kierowcy z Jaworzyny Śląskiej będą mogli skorzystać z objazdu przez Czechy, Pastuchów, Przyłegów  i Łażany. Policzyliśmy odległość, jaką trzeba będzie pokonać proponowanym objazdem. Jest to 12,6 km. Niewiele dłuższy objazd prowadzi przez Bolesławice, Bagieniec, Wiśniową, Wierzbną i Bożanów – 13,2 km. W obu przypadkach będzie to jednak dwa razy dłuższa droga.

źródło, foto: www.jaworzyna.net

 

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

6 komentarzy

  1. tragedia ta droga, miejscami to ser szwajcarski… niech lepiej szybko zakończą te prace ;]

  2. No ten objazd to tragedia.Aha kto wystąpi na dniach Jaworzyny?Nie wiecie

  3. a będą wogóle takie dni ?? ?? słyszałem ,że kasy nie ma na taką :grubą” imprezę.

  4. 2-3 lipca podobno zespół Eljot i Zabili Mi Żołwia wiecej napisze jak znajde w google:)Chyba beda jakies gwiazdy bo te zespoły o 19 maja grac jakoś

  5. troszkę się pozmieniały terminy ukończenia prac na tym odcinku i nadal trzeba nadrabiać km do roboty.

Grom nadal niepokonany

Jaworzyńska Parafia w Internecie