Dni Jaworzyny Śląskiej w najbliższy weekend

W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się 10 i 11 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

Muzyczne atrakcje rozpocznie Kris, który swoim występem przypomni mieszkańcom Jaworzyny Śląskiej największe discopolowe hity. Atrakcją sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu „Boys” czyli klasyka muzyki disco polo na czele z Marcinem Millerem. Na sobotę zaplanowana jest także zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, która potrwa do godziny 24.00.

W niedzielę na scenie będzie dominowała muzyka rockowa. Zaprezentują się zespoły pochodzące z Jaworzyny Śląskiej: „Supernowa” oraz „BarRock”, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Łzy”.

Na niedzielne popołudnie tradycyjnie zaplanowano również występy lokalnych artystów. O godzinie 16.00 odbędzie się koncert laureatów nagrodzonych w II Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej, wystąpi także Formacja taneczna „Fart” oraz zespół „Jaworzynianie”. Dużą atrakcją dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy będzie pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaworzyny Śląskiej. Podczas tegorocznych dni miasta nie zabraknie oczywiście animacji dla dzieci  (blok zabaw i konkursów przygotowanych przez Klub Młodzieżowy w sobotę od godz.16.00), wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz doskonałego kateringu.

Zapraszamy do wspólnego, dwudniowego świętowania Dni Jaworzyny Śląskiej!

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły