Czas łatać dziury

W Gminie Jaworzyna Śląska rozpoczęło się łatanie pozimowych dziur w jezdniach. Pierwsze zostaną wyremontowane drogi gminne. Obecnie już trwają prace na ulicy Powstańców, natomiast kolejnymi będą: Wolności,  Ogrodowa, Towarowa, Kościuszki – od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do ul. Pocztowej, Pocztowa, Jana Pawła II, Świdnicka, Stary Jaworów, Krzyżówka Bolesławice – Bagieniec, droga Jaworzyna Śl. – Bolesławice, Czechy i Pasieczna. Gmina na remonty cząstkowe dróg wyda 59.000,00 zł.

Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego zajmie się drogami powiatowymi w momencie, kiedy średnie temperatury w czasie dnia będą oscylować powyżej 12 stopni Celsjusza. Wszyscy kierowcy, licząc pieniądze wydane na remont zawieszenia,  powinni więc modlić się o jak najszybsze przyjście prawdziwiej wiosny.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Podobne artykuły

2 Thoughts to “Czas łatać dziury”

  1. remonty???

    CZY TO REMONTY CZY WYRZUCANIE KOLEJNYCH ZŁOTÓWEK W BŁOTO CZY JAWORZYNA TO TYLKO ULICE GŁÓWNE A RESZTA ??????????ULIC????? ZA TAKOM GOSPODARKĘ NASZYMI ZŁOTÓWKAMI POWINNO SIĘ KOGOŚ ………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JEST ŚMIECHU WARTE TE REMONTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Anonim

    A co z ulicą słowackiego?Tam jest przecież masakra!!!

Comments are closed.