Bieg „Tropem Wilczym” po raz czwarty w Jaworzynie Śląskiej

Bieg Tropem WIlczym Jaworzyna Śląska 2020

W niedzielę 1 marca zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy (i nie tylko) do wzięcia udziału w biegu „Tropem Wilczym”. W Jaworzynie pobiegniemy już po raz czwarty, natomiast w całym kraju i poza jego granicami to już ósma edycja wydarzenia. Data biegu co roku wyznaczana jest na dzień wolny od pracy przypadający najbliżej święta państwowego – Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które obchodzone jest 1 marca, w tym roku data święta wypada w niedzielę.

Bieg Tropem Wilczym Jaworzyna Śląska

Zapisy na bieg prowadzone będą na stadionie miejskim w dniu biegu w godz. od. 10 do 11.40. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe, pierwszą stworzą osoby urodzone w roku 2008 lub młodsze. Ta grupa pobiegnie na dystansie 400 m. (jedno okrążenie na stadionie). Wszyscy starsi pokonają dystans ok. 1963 metrów, wiodący ścieżkami okolicznego lasu.

Tradycyjnie po masowych biegach przeprowadzanych w Jaworzynie Śląskiej wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody, a na wszystkich biegnących po biegu czekać będzie ciepły posiłek.

Organizatorzy przypominają również o konieczności wypełnienia niezbędnych zgód/oświadczeń, które są dostępne do pobrania na stronie Urzędu Miejskiego:

Oświadczenia dla rodziców i dorosłych uczestników biegu

Niezbędne oświadczenia będzie można także wypełnić w dniu biegu podczas zapisów.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej


nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.