w

Będzie nowa szatnia w Witkowie

Wizualizacja nowej szatni w Witkowie

Gmina Jaworzyna Śląska w dniu 13 marca 2019 r. ogłosiła przetarg na budowę nowego zaplecza sportowo-sanitarnego na boisku piłkarskim w miejscowości Witków. Dzięki pozyskanemu przez Gminę dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu, sportowcy z Witkowa będą mogli cieszyć się nowym obiektem sportowym, odpowiadającym dzisiejszym standardom.

Budynek szatni w Witkowie
Budynek szatni w Witkowie

W ramach planowanych prac stary budynek szatni zostanie całkowicie rozebrany, a na jego miejscu powstanie nowy obiekt. Powierzchnia zabudowy zaplecza sportowo-sanitarnego, które ma powstać przy boisku to 175 m2, czyli ponad dwa razy więcej od starego zaplecza gospodarczego. Na realizację inwestycji Gmina pozyskała dofinansowanie w kwocie 426.400,00 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki, ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Wizualizacja nowej szatni w Witkowie
Wizualizacja nowego obiektu sportowego w Witkowie

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec lipca bieżącego roku. Jeżeli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem – kolejny sezon piłkarze w Witkowie rozpoczną już z nową szatnią.

źródło: Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Zbiórka krwi Jaworzyna Śląska

Zbiórka krwi 20 marca

Samorządowej Przychodni Zdrowia w Jaworzynie Śląskiej

Nowy dyrektor Samorządowej Przychodni Zdrowia w Jaworzynie Śląskiej